Florbalový amatérský tým Stradova

Florbal:

FBC Chlumec-Stradov

20.12.2012

Tak se nám bohužel poslední dobou moc nedařilo, především však z důvodu nedostatku hráčů, kteří mohli nastoupit k posledním zápasům, zvláště těm hraným netradičně v sobotu navečer. Nicméně nevěšíme hlavy. Na playoff nám chybí 3 body a na čtvrtého máme k dobru ještě 2 zápasy, tak nám držte palce. Další kolo se hraje 19.1.2013. Tak Hezký nový rok 2013 !

23.11.2012

Další 2 zápasy FALU se konají 24.11.2012 od 18 hodin (!) v hale UJEP. Sučasně jsme 2. v tabulce se 17 body a na prvního FBC Aussig Lions nám chybějí 3 body, ovšem máme odehráno o 2 zápasy méně, tedy máme velkou šanci se dostat opět na 1.místo.

 

16.10.2012

Upozornění - změna termínu zápasů !!!!!!!!!!!!!!!!:

FBC Stradov požádali o přesun 5. a 6.ligového zápasu (pův. plánovaných na 21.10.2012)  na náhradní termín z důvodu onemocnění velké části mužstva. Vedením FALU nám bylo vyhověno, další zápasy se konají 11.11.2012 od 11 hodin proti Teplicím a od 13 hodin proti Hand Job Ústí n.L.

6.10.2012 online info z FALU

Svůj 3. a 4.ligový zápas FBC Stradov právě odehrál na hale UJEP proti FBK Chameleoni LITOMĚŘICE a to velmi úspěšně 9:2 a proti Děčínu jsme prohráli 2:4. Přesto stále vedeme tabulku s 9 body. 

24.9.2012

Florbalový tým FBC Stradov zvládl svá první dvě vystoupení v nově vzniklé Florbalové amatérské lize UJEP. Oba úvodní zápasy vyhráli v základním čase a se 6 body a skóre 9:5 vedou tabulku. Do tohoto prvního ročníku se přihlásili týmy zvučných jmen, o to více je takovýto začátek potěšující, pro některé i trochu překvapivý. Každý se ptá, kdo/kde je ten Stradov ? :-)

Přihlášené týmy do 1.ročníku FALU:

Hand Job Ústí n.L.

FbK Chameleoni Litoměřice

FBK Děčín

FIBR TEAM Teplice

FBT Hornets

FBC Aussig Lions

FBC Stradov

4.9.2012

FBC Chlumec-Stradov se přihlásil do nově vzniklé Florbalové amatérské ligy UJEP. Zápisné na hráče činí 850 Kč.

Více informací o nové lize naleznete na stránkách www.falu.cz

3.7.2012

Podařilo se nám konečně nahrát také fotografie z turnaje na Klíši, který proběhl 19.5.2012 i s fanouškovskou červenobílou základnou. Fotografie můžete najít zde.

8.4.2012

7.4.2012 se stradovští florbalisté účastnili turnaje Litoměřického Chameleon CUPu (hraného ve sportovní hale UJEP v Ústí nad Labem za účasti 15 týmů z ČR). Bohužel se jim po dvou těsných prohrách a dvou remízách nepodařilo postoupit do play off. Nevěšme hlavy, jedeme dále :-)

Fotografie týmu z turnaje naleznete zde.

 

18.2.2012 / 19.2.2012(fotografie)

FBC Chlumec-Stradov dnes příjemně překvapil na turnaji NO FAME CUP v České Kamenici !!!!

Dnes se náš tým zúčastnil svého teprve druhého florbalového turnaje NO FAME CUP v České Kamenici, kterého se zúčastnilo dokonce 16 týmů. Hrálo se narozdíl od prvního turnaje v Třešti jen na 1+4 hráče v poli. Toto složení bylo pro náš tým zcela nové, neb sami hrajeme 1+3 (a v Třešti jsme hráli pro změnu 1+5). Nicméně i tak jsme dokázali zužitkovat první zkušenosti z Jihlavska, předně nás přijelo více (1+9), upravili jsme systém střídání a výsledkem bylo až neuvěřitelné 4.místo. Po probojování se do semifinále jsme podlehli našim rivalům z Třeště - Chemeleonům Litoměřice - a hráli jsme tak o 3.místo s FFC Lazaret. Bohužel nešťastným gólem v poslední minutě jsme se připravili o již očekáváné samostatné nájezdy, které v případě remízy rozhodovaly. Tak se tedy nestalo a podlehli jsme v boji o 3.místo gólem v poslední minutě scórem 2:3 .

I tak jsme byli mnohými na turnaji označováni za černého koně turnaje, od nějž vzhledem k naší neznámosti a minimálním turnajovým zkušenostem nikdo nečekal tak vysoký postup. Za podporu všem moc děkujeme.

Zde si můžete prohlédnout fotografie našeho týmu z turnaje.

FBC Chlumec-Stradov


5.2.2012/ 12.2.2012 (fotografie)

Florbalový tým FBC Chlumec-Stradov se 4.2.2012 zúčastnil svého vůbec 1.florbalového turnaje a to v Třešti u Jihlavy. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů od Jihlavy přes Havl.Brod, Poděbrady, Prahu, Litoměřica až po náš nejvzdálenější tým. Do turnaje jsme šli především s cílem získat své první zkušenosti z turnajového klání, které řídí certifikovaní sudí, s hrou 5+1 hráče na velkém hřišti s mantinely, které jsme dosud neměli možnost vyzkoušet. Výsledkům bohužel nenahrávalo, že nás na turnaj kvůli časové zaneprázdněnosti přijelo pouhých 1+7 hráčů do pole , na rozdíl od našich soupeřů, kteří obvykle disponovali do pole nejméně dvěmi pětkami. Nebylo tedy překvapením, že se našemu týmu nepodařilo postoupit do play-off. Na druhou stranu jsme získali cenné zkušenosti s hrou na velkém hřišti a na turnaji obecně, a také jsme navázali kontakt s turnajově zkušenějšími florbalisty z Litoměřic, s nimiž jsme se domluvili předběžně na dvou vzájemných přípravných utkáních. Ty by měly proběhnout dva, a to v Litoměřicích a v Krupce. V Krupce proto, neb naše tělocvična v Chlumci nesplňuje svými rozměry a absencí mantinelů požadované parametry pro přípravu na větší turnaje. Držte nám palce, ať na sebe první turnajové úspěchy nenechají dlouho čekat.

Několik fotografií včetně sestavy z Třeště můžete shlédnout zde.

Dalším turnajem, kterého se zúčastníme bude NO FAME sport cup pro 16 týmů, který se bude konat 18.2.2012 v České Kamenici.

FBC Chlumec-Stradov

 

30.11.2011

I nadále probíhají zápasy ve florbalu vždy v úterý od 20 hodin a v pátek od 18 hodin. Příspěvek na 90 min zápas činí 50,-/hráče a hradí se z něj pronájem tělocvičny, nákup míčků a případně "dokopná" . Vzhledem k naplnění hráčského stavu prosíme zájemce, aby nás nejdříve kontaktovali e-mailem na adrese: florbal@stradov.net .

Vzhledem k velké četnosti zápasů jsme se rozhodli až na výjimky výsledky jednotlivých zápasů již nezveřejňovat, neb není důležité vyhrát, ale si zahrát. / Stradov je malinko lepší... :-) /

 

7.9.2011

V pátek 2.9. i v úterý 6.9. zdárně proběhli první tréninkové zápasy mezi Stradovem a Chlumcem.

Další tréninky/zápasy jsou vždy v úterý od 20 hodin a v pátek od 18 hodin.

 

28.8.2011

Florbalistům Stradova začíná sezóna.

1.poprázdninový trénink/zápas se koná v pátek 2.září již od 18 hodin v tělocvičně ZŠ Chlumec.

Nabíráme nové zájemce ve věku 15-x let . Stačí přijít v uvedený čas, s sebou si vzít obuv s bílou podrážkou, vhodné oblečení do tělocvičny a červené+černé tričko, ručník, pití (50 Kč/hrací den/hráč).

Od dalšího týdne bude florbal každé úterý a pátek !!!

 

...

Dokopná/doflorbalová se konala 30.6.2011. Zhodnocena byla celá sezóna, kdy se naše řady rozrostly o nové tváře, a projednána m.j. byla možnost nákupu či ev. pronájmu nových florbalových branek. K tomu je ovšem nutno dořešit jejich skladování v tělocvičně/u tělocvičny. Až se bude vědět více, najdete info zde.

 

Poslední florbal před prázdninami se konal 28.6.2011. O prázdninách se nehraje kvůli uzavření tělocvičny v ZŠ Chlumec !

Rozšiřujeme své řady o několik zájemců. Zájemci o florbal hlašte se na e-mail: florbal@stradov.net .

Vzhledem k více zraněním v týmu Chlumce rozšiřujeme naší základnu. Z důvodu více zraněných v barvách Chlumce na těchto stránkách nenacházíte pravidelné výsledky, neb v posledních týdnech se zápasy hrají ve stylu Stradov proti Stradovu, kde by nemělo význam zveřejňovat tyto výsledky. Vždy totiž vyhrál Stradov :-)

Zápasy se i nadále konají každé úterý od 20 hodin v tělocvičně ZŠ Chlumec.

Dne 19.4.2011 proběhlo utkání Stradov-NordBus Chlumec s výsledkem 13:16 . Za tým Stradova se blýskl především brankář Dan Priban.

Dne 12.4.2011 bylo utkání z tech.důvodů zrušeno.

Dne 5.4.2011 proběhlo další z utkání Stradov-NordBus Chlumec. Bohužel se nás sešlo kvůli koncertu Kabátů a dalším důvodům pomálu. Výsledkem byla bohužel prohra 9:14...

Dne 1.4.2011 proběhlo malé přípravné utkání předvoje Stradova se Sokolem Ústí nad Labem na palubovce soupeře. Toto utkání s jednou výpomocí ze Sokola dopadlo pro naše barvy úspěšně a to 23:21. Nicméně se jednalo pouze o přípravu připavovaného zápasu Stradov-Sokol Ústí, který by mohl proběhnout některé z blízkých pondělků, kdy dal Sokol k dispozici svou tělocvičnu v Tyršově domu v ÚL. Termín bude v případě, že se hráči domluví zveřejněn zde.

Utkání 29.3.2011 proběhlo opět pro Stradovské úspěšně, byť s těsným výsledkem 14:13.

Utkáná 22.3.2011 proběhlo pro Stradováky úspěšně. Připsali jsme si přesvědčivou výhru 32:22. Hvězdou zápasu se stal Lukáš Kalita, do čeho střelil, to tam padlo...

Utkání 15.3.2011 se konalo za nižší účasti Chlumce, kterému vypomohl jeden z našich hráčů. I přes to, že soupeř neměl nikoho na střídání, dokázal porazit tým Stradova těsně 13:14 . I to je sport...

Utkání 8.3.2011 se konalo za 100% účasti všech našich sedmi hráčů. Rovněž soupeř měl 3 hráče na střídání. Po úporném boji, jednom zraněném koleni našeho soupeře a skvělém výkonu chlumeckého gólmana se nám podařilo s vypětím všech sil soupeře porazit těsně 19:17 .

Utkání 1.3.2011 se konalo při účasti pouhých 3 našich hráčů, jelikož většina týmu se rekreovala v rámci školních jarních prázdnin svých ratolestí. Nicméně jsme si půjčili jednoho hráče od soupeře, takže hra mohla začít. A co se nestalo. Výsledek byl 40:19 ve prospěch Stradova. Po té bylo gentlemansky prohlášeno nad rámec hry, že následující gól bude mít hodnotu 20 gólů. A jelikož tento gól vstřelil náš soupeř, dá se říci, že rozdíl nebyl tak markantní. No snad nám to takto půjde i příště...

Výsledek utkání z 22.2.2011 byl tentokrát v neprospěch Stradova 16:20 . Na obou stranách se nás sešlo po sedmi hráčích, tedy početně byly síly vyrovnané. Bohužel počáteční nástup soupeře 8:1 následně již Stradováci nedokázali zcela dotáhnout.

Výsledek utkání z 15.2.2011 byl ve prospěch Stradova těsných 25:24 .  Ve zjitřelé atmosféře mezi Stradovskými se podařilo porazit soupeře s rozdílem jediné branky, ačkoliv tentokrát na naší straně na rozdíl od soupeřů byl i hráč na střídání.  Takže jak se říká není každý den posvícení, buďme rádi za vydřenou výhru...

Výsledek utkání z 8.2.2011 byl ve prospěch Stradova 25:8 . Nutno podotknout, že výsledek nebyl zrovna očekávaný. Sešlo se nás kvůli chřipkám jen 4, což je počet hráčů jednoho týmu na hřišti, tedy nebylo možné již střídat. Uvidíme, jestli nám takové výkony vydrží :-)

Ve Stradově byl utvořen amatérský florbalový tým, v současné době čítající 7 hráčů. Stradovští se utkávají každé úterý od 20 hodin v tělocvičně ZŠ Chlumec s týmem Chlumce-Nordbus. Hráči jsou (abecedně): Dostrašil Radim, Dostrašil Rosťa, Kalita Lukáš, Kapusta Libor, Klimeš Víťa, Kubišta Jirka, Lukačík Igor, Maruštík Vláďa, Priban Dan .